четвер, 5 серпня 2010 р.

Пеппі Довгокоса в лікарні

це я перед операцією
Сьогодні мені зробили операцію. Вирізали аденоїди. Не знаю, що таке "ція", але "опера" там точно була. Ті, хто проходив повз лор-відділення чули мій безплатний концерт. Ще мені перед тим робили "кукушку". Від того, що я там накукукала, мені здається, що жити я маю довго. Зате тепер я дихаю через ніс і рада. Плюс попався хороший лікар, без всяких там сюсюкань. 

4 коментарі:

  1. Того року коли я відпочивав в Ялті, то так само попав у лікарню. Скочив з скелі в Сімеїзі і поламав руку. Було дуже шкода, що пів-літа пропало. Лежав у Лівадії, ходив по парку, який впізнав на фотці. Так що твоя операція - це не найгірше. Бажаю скоро поправитись, щоб ще накупатись в морі. Але краще з скелі не стрибай )))

    ВідповістиВидалити
  2. А я якраз хотіла спробувати... ну коли поправлюся ;)

    ВідповістиВидалити
  3. Я ЗАРАЗ ВИКОНАЮ ФІНАНСОВО ЗОБОВЛЕНО ПОЗИЦІЇ, ЯКУ Я ОТРИМАВ В LFDS. Я хотів би довести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт із паном Бенджаміном після того, як я втратив роботу і мені відмовили в позиці фінансова установа завдяки моєму кредитному рейтингу. Я не міг платити гонорар своїм дітям. Я відставав від рахунків, яких збирався викинути з дому через неможливість оплатити оренду житла. Саме в цей період мої діти були забрані у мене прийомною сім’єю. Потім я вирішив шукати кошти в Інтернеті, де я втратив 3670 доларів, які я позичив у друзів, і які я зірвав двома компаніями, що займаються позиками. Поки я не прочитав про: позику в Інтернеті (247officedept@gmail.com) десь в Інтернеті, все одно не переконав через те, що я пережив, поки мій родич, який є духовенством, також не повідомив мені про поточну схему позики в дуже низька відсоткова ставка 1,9 %% і прекрасні умови погашення без штрафу за невиплату платежу. У мене немає іншого вибору, ніж також зв’язатися з ними, що я зробив через текст + 1-989-394-3740, і містер Бенджамін відповів мені у відповідь. Цей день був Я найкращим і найкращим днем ​​у моєму житті, який ніколи не можна забути, коли я отримати кредитне попередження в розмірі 400 000,00 доларів США суми позики, на яку я подав заявку. Я ефективно використав позику для погашення боргів та започаткування бізнесу, і сьогодні я та мої діти такі щасливі та задоволені. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (247officedept@gmail.com) Довідкова лінія WhatsApptext: + 1-989-394-3740 Чому я це роблю? Я роблю це, щоб врятувати якомога більше тих, хто потребує позики, щоб не стати жертвою шахрайства в Інтернеті. Дякую і Бог благословить вас усіх, я Олександр Артем з горизонту парку до нашої ери, Україна.

    ВідповістиВидалити